Tapeta Bali 10024-15 Orientalny Ornament

Tapeta Bali 10024-15 Orientalny Ornament

16-TAPETA-10024-15


Na Magazynie: 12 sztuki

54,90 zł

54,90 zł za ROLKA

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Szczegóły
Tapeta winylowa na flizelinie. Wzór to orientalny ornament, na którym dominują grafitowe i czarne barwy. Rośliny to coś, co przeważa w powyższej tapecie. Mnóstwo liści i listków jak się tylko przypatrzymy. Orientalne wzory są coraz bardziej popularne jako dekoracja na jednej ścianie z pomieszenia. Tym samy możemy ją wykorzystać jako tapeta do salonu, do przedpokoju, do sypialni. W zasadzie tylko nasza wyobraźnia ogranicza nam wykorzystanie tej tapety.

Tapeta Bali 10024-15 Orientalny Ornament jest wyjątkowa i daje wiele dobrego. Wysoka jakość produktu jest gwarantowana, a jej wygląd zmienia całe wnętrze. Do tego odpowiednie meble i już można nacieszyć się wyjątkowością. Dzisiaj klienci cenią to, co dla nich najlepsze i najważniejsze. Wysoka jakość jest naprawdę ważna. Warto wybrać to, co najlepsze i najważniejsze, a niejedna osoba doceni takie rozwiązanie. Nie ma nic lepszego od solidnej tapety. Tapeta Bali prezentuje się pięknie i daje dokładnie to, czego oczekuje niejedna osoba. Klienci cenią taką tapetę i są nią zainteresowani bardzo intensywnie. Dzisiaj niejedna osoba doceni takie podejście. Na pewno wart wybrać piękną tapetę i korzystać z niej. 

Piękny wzór i dobra jakość

Szarość i srebrny kolor pięknie się prezentują. Można korzystać z tego, co ładne i dodać urody własnemu domowi. Tapeta Bali 10024-15 Orientalny Ornament jest wyjątkowa, a wzór układa się doskonale na całej tapecie. Wysoka jakość takiej tapety sprawdza się doskonale. Dla klientów takie tapety są naprawdę ozdobne, wyjątkowe oraz najlepszej próby. Dzisiaj warto sięgać po taką tapetę winylową na flizelinie. Tapeta Bali 10024-15 Orientalny Ornament jest naprawdę wyjątkowa oraz sprawdza się tak, jak nic innego. Doskonała tapeta daje to, co naprawdę najważniejsze i wysokiej próby. Obecnie taka tapeta jest najlepsza do każdego domu. Tapeta Bali 10024-15 Orientalny Ornament jest doceniana i rekomendowana każdemu na wiele okazji. Dobra jakość oraz wyjątkowość to coś naprawdę ważnego i wyjątkowego. 

Parametry
Wymiar rolki 53cm x 1005cm
Kolorystyka czarny, popielaty, grafitowy
Wzór roślinny, ornament
Rodzaj tapeta winylowa, tapeta na flizelinie
Styl nowoczesny
Faktura wypukła
Odporność na światło, na szorowanie
Pasowanie wzoru przesunięcie 32/64cm
Przeznaczenie salon, jadalnia, pokój, przedpokój, sypialnia

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Informacja

Nowe produkty

Promocje

Tagi