Mydło cukrowe 300 g Masterline Professional

Nowy produkt

5904941715922

16 - ilość sztuk w magazynie

Mydło cukrowe 300g do odtłuszczania ścian przed tapetowaniem lub malowaniem. 

9,90 zł brutto

 / szt

Dostępny w magazynie
Wysyłka Natychmiastowa *
* po opłaceniu zamówienia. Dotyczy koszyków z wszystkimi produktami dostępnymi w magazynie.

Mydło cukrowe firmy Masterline Professional jest profesjonalnym środkiem do odtłuszczania i czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni przed tapetowaniem lub malowaniem. Preparat "nie spienia się" co jest szczególną zaletą podczas mycia powierzchni ścian. Po wyschnięciu Mydło cukrowe pozostawia cienką matową powłokę, która zwiększa siłę łączenia z gruntami lub farbami. 

Produkt nadaje się również znakomicie do usuwania trwałych zabrudzeń i nalotów tłuszczu z płytek ceramicznych, urządzeń sanitarnych oraz wykładzin podłogowych PCV.


SPOSÓB UŻYCIA: 


1. ODTŁUSZCZANIE ŚCIAN - dokładnie wymieszać zawartość całego opakowania w 5L gorącej wody. Myć ścianę za pomocą gąbki lub szmatki. Nie spłukiwać i nie wycierać wodą. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Opakowanie wystarcza na gruntowne umycie powierzchni od 30m2 do40m2.

2. CZYSZCZENIE PŁYTEK CERAMICZNYCH - przy czyszczeniu płytek ceramicznych, fug i urządzeń sanitarnych nanieść proszek bezpośrednio na gąbkę lub szmatkę. Delikatnie pocierając usunąć zabrudzenie. Umytą powierzchnię można przetrzeć czystą wilgotną szmatką.

3. MYCIE TAPET WINYLOWYCH - do mycia tapet winylowych wymieszać zawartość opakowania w 10L gorącej wody. Myć delikatnie pocierając zabrudzoną powierzchnię używając miękkiej gąbki lub szmatki. Umytą powierzchnię przetrzeć czystą wilgotną szmatką. Zawartość całego opakowania wystarcza na umycie powierzchni od 30m2 do 40m2.


ŚRODKI OSTROŻNOŚCIUnikać kontaktu płynu z politurą mebli i wykładzinami dywanowymi. Ewentualne zabrudzenia natychmiast wytrzeć wilgotną szmatką. W przypadku kontaktu z oczami przemyć dużą ilością wody.


ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA: 
300 g

Produkty powiązane

VLIZO to klej produkowany z wysokiej jakości skrobi modyfikowanej przeznaczony do wszystkich rodzajów tapet na flizelinie.

13,90 zł

VLIZO to klej produkowany z wysokiej jakości skrobi modyfikowanej przeznaczony do wszystkich rodzajów tapet na flizelinie.

10,90 zł

Jeden z najskuteczniejszych środków do usuwania tapet.

8,90 zł

MASTERLINE WALLFIX ULTRA jest wysokiej jakości klej gotowy do użycia o konsystencji pasty, przeznaczony do wszystkich rodzajów tapet o gramaturze do 350 g/m2.o podłożu papierowym, flizelinowym, tekstylnym, oraz fototapet, tapet z włókna szkalnego itd.

11,90 zł

Klej do tapet z wysokowartościowej metylocelulozy z dodatkiem sztucznych żywic oraz substancji obniżającej pryskanie kleju podczas nanoszenia wałkiem malarskim.

25,90 zł

Klej do tapet na podkładzie winylowym i papierowym.

12,90 zł

Klej, saszetka 50g do tapet papierowych, winylowych, zmywalnych. Wydajność: jedna rolka.

3,90 zł

Mini rolka do równomiernego docisku tapet.

15,90 zł

Pędzel tapetowy BLUE DOLPHIN do prac malarskich, remontowych i budowlanych.

22,90 zł

Pędzel tapetowy BLUE DOLPHIN to towar, który asygnowany jest do prac malarskich, remontowych i budowlanych. Znakomicie sprawdza się na powierzchniach gładkich i lekko szorstkich.

30,90 zł

Pędzel tapetowy BLUE DOLPHIN to towar, który asygnowany jest do prac malarskich, remontowych i budowlanych. Znakomicie sprawdza się na powierzchniach gładkich i lekko szorstkich.

44,90 zł

Uniwersalne, łamane ostrza wymienne do noży 18mm.

3,00 zł

Kieszonkowa drewniana miara składana. Przeznaczona do wykonywania pomiarów do 1 m. Wykonana zgodnie z unijną dyrektywą o przyrządach pomiarowych (MID).

9,90 zł

3-metrowa miara zwijana marki HARDY.

11,90 zł

Nóż Łamany HARDY Seria *25*ostrze - proste 18 mm

2,90 zł

Góra