Klej do tapet flizelinowych METYLAN DIRECT 200 g

Klej do tapet flizelinowych METYLAN DIRECT 200 g

16-KLEJ-TAP-MET-DIR-DWUPAK


Dostępny w magazynie

Na Magazynie: 6 sztuki

25,90 zł

25,90 zł za szt

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Szczegóły
Klej do tapet z wysokowartościowej metylocelulozy z dodatkiem sztucznych żywic oraz substancji obniżającej pryskanie kleju podczas nanoszenia wałkiem malarskim.

WŁAŚCIWOŚCI
- łatwy w stosowaniu
- z dodatkiem żywic sztucznych
- łatwość korygowania
- o bardzo dobrej przyczepności początkowej
- możliwość nanoszenia wałkiem malarskim
- gotowy do użycia po 3-5 minutach

ZASTOSOWANIE
Klej przeznaczony do klejenia tapet z fl izeliny lub na flizelinie (włókninie). Tapety fl izelinowe nie odkształcają się (nie kurczą i nie rozciągają się podczas przyklejania). Umożliwiają szybkie i łatwe tapetowanie, bez uprzedniego zmiękczania tapety. Formuła kleju ułatwiająca nanoszenie kleju wałkiem bezpośrednio na ścianę bez pryśnięć i chlapania. Umożliwia łatwe usuwanie starych tapet na sucho.

PRZYGOTOWANIE KLEJU
Zawartość opakowania wsypać do zimnej wody silnie mieszając (proporcja według tabeli). Podczas wsypywania opakowanie trzymać tuż nad wodą. Po upływie 3 minut jeszcze raz silnie zamieszać. Klej jest gotowy do użycia.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA
Podłoże musi być gładkie, suche, czyste i wolne od kurzu, a także chłonne i wytrzymałe. Starannie oczyścić ściany i sufity. Stare tapety usunąć używając Metylan Płynu do usuwania tapet. Ubytki i pęknięcia zaszpachlować. Oczyszczone, szczególnie chłonne podłoże zagruntować klejem Metylan normal, rozpuszczonym w wodzie w proporcji 1:80 lub Metylan direct w proporcji 1:40.
TAPETOWANIE
Wymieszany klej Metylan direct nanieść równomiernie bezpośrednio na ścianę za pomocą wałka. Zaczynając od strony okna tapetę przykleić bezpośrednio z rolki do posmarowanej klejem ściany. W przypadku tapet wzorzystych zwrócić uwagę na kierunek i zgranie wzoru. Następnie tapetę rozwinąć do dołu, przyciąć i docisnąć wałkiem z miękkiej gumy tak, by usunąć pęcherzyki powietrza. Resztki kleju znajdujące się na przedniej powierzchni tapety należy niezwłocznie zmyć delikatnie gąbką i czystą wodą lub zetrzeć. Przy zmianie tapet fl izelinowych wystarczyć pociągnąć za górny brzeg tapety i oderwać ją na sucho. Metylan direct można także nanieść tradycyjnie na spodnią stronę tapety i od razu przykleić ją do ściany.


DANE TECHNICZNE
Baza: wysokowartościowa metyloceluloza z dodatkiem żywic sztucznych
Wygląd roztworu: gęsty, mlecznobiały
Ciężar nasypowy: 460-530 g/litr
Czas rozpuszczania: w ciągu 3-5 minut
w zimnej wodzie
pH roztworu: lekko zasadowy (pH = 8-9)
Wydajność: 18-22 m²

Orientacyjne zużycie: 
Zastosowanie Proporcje Zawartość opakowania
na l wody na m2 na ilość rolek
Gruntowanie 1:40 8 60-80 -
Tapety flizeliniowe gładkie 1:20 4 20-22 4
Tapety flizelinowe gładkie 1:17,5 3,5 18-20 4

Opakowanie: 200g.

Klej do tapet flizelinowych METYLAN DIRECT 200 g jest naprawdę istotny. Można korzystać z niego zawsze. Doskonały Kkej do tapet flizelinowych METYLAN DIRECT 200 g jest najlepszy i najważniejszy. Jakość to dobry klej do tapet. Bez niego trudno byłoby korzystać z tego, co najlepsze. Dobry klej to jakość oraz trwałość. Jest to naprawdę wyjątkowa rzecz, która przekłada się na pełne zainteresowanie. Wysoka jakość to sprawa naprawdę najcenniejsza. Można wybrać taki klej i mieć kilka jego tubek. Przytwierdzi doskonale tapetę do ściany i skorzystać z najlepszych rozwiązań. 

Dobry klej to jakość

Solidny klej do tapet jest wyjątkowy. Jakość ma znaczenie i przekłada się na pełne zadowolenie każdego klienta. Dobry klej do wielu rodzajów tapet, nie tylko do flizelinowych. Papierowe też przytwierdzi. Można go mieć na wiele okazji i korzystać z niego często. Solidny klej to jakość w dobrej cenie. Nie ma nic lepszego od rzeczy wysokiej jakości w dobrej cenie. Bez tego trudno jest funkcjonować. Doskonały klej i tapeta są najważniejsze. Cenne rzeczy są tym, co sprawdza się istotnie. Klej jest przyczepny od razu i daje wiele dobrych rozwiązań. Trzyma się mocno ściany, a wraz z nim tapeta jest zawsze na ścianie. Najlepsza jakość ma wartość i jest stylowa. Dobra tapeta to jest to. Warto korzystać z tego, co najlepsze, cenne i wysokiej próby. Dobra jakość to coś, na co warto zwrócić uwagę. Wyjątkowa rzecz to coś, co ma znaczenie i daje doskonałe efekty. I tym należy się zawsze nacieszyć i zainteresować w każdej sytuacji. 

Parametry
Przeznaczenie do tapet na flizelinie

Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi

Ostatnio przeglądane