ALTAX Emalia Szybkoschnąca Biała Półmat 750ml

ALTAX Emalia Szybkoschnąca Biała Półmat 750ml

11-AL-EMA-SZYB-BIA-MAT-0,7


Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie

43,99 zł

43,99 zł za szt

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Szczegóły
Emalia Altax przeznaczona jest do renowacji oraz konserwacji Twoich przedmiotów. Znakomicie sprawdza się na powierzchniach drewnianych oraz plastikowych, a także na pokrytym podkładem metalu. Farba cechuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, a ponadto jest bezpieczna dla dzieci, w związku z czym możesz jej używać w pokoju swoich pociech. W ofercie dostępne są różne warianty kolorystyczne produktu.

ALTAX Emalia Szybkoschnąca Biała Półmat 750ml to produkt dobrej klasy. Niezbędny jest podczas wszelkich remontów. Piana schnie szybko i wspomaga każdą pracę. Piękna emalia daje wyjątkowy kolor i jest najlepsza. Produkt stosowany jest do malowania drewna, metalu i tworzyw sztucznych. Sprawdza się najlepiej, jak to możliwe. Emalia Altax jest piękna, nadaje się do konserwacji oraz renowacji. Jest ona bezpieczna i daje najlepsze efekty. Biały kolor daje efekt czystości oraz wyjątkowości. Niejedna osoba jest naprawdę zainteresowana takim zakupem. Dobra jakość to rzecz naprawdę wyjątkowa i sprawdza się zawsze. 

Dobra rzecz to coś, co daje wyjątkowość

Produkt sprzedawany jest w puszkach. Schnie przez 72 godziny. Warto taką farbę kupić i korzystać z niej przez długi czas. Dobra jakość to sprawa godna uwagi. Klienci doceniają to, co najlepsze oraz najważniejsze. Jakość jest najlepsza, a klienci cenią rzeczy, które sprawdzą się tak, jak żadne inne. Dobra jakość stała się wsparciem. Emalią można pomalować drzwi, ramy okienne, różne elementy w domach oraz firmach. Klientom warto zapewnić to, co najlepsze, cenne, wyjątkowe. Wysoka jakość jest najlepsza i najważniejsza. Nie ma nic lepszego od takiej solidnej emalii. Ona jest potrzebna każdej osobie do wszelkich remontów oraz renowacji. One są realizowane szybko, skutecznie i dobrze. Farba daje doskonałe efekty i jest naprawdę najlepsza i wysokiej próby. Jakość ma znaczenie, a klienci cenią jakość w wielu sytuacjach. Bez tego wcale się nie uda i nie sprawdzi. 

Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi

Ostatnio przeglądane