Formy Transportu

W trosce o Państwa komfort oferujemy dostawę za pomocą różnych firm kurierskich. Współpracujemy z firmą GlobKurier oferującej wysyłki we współpracy z najlepszymi i sprawdzonymi przewoźnikami w Polsce. Jeśli masz upodobania odnośnie firmy kurierskiej -  zaznacz to przy dokonywaniu zamówienia. Twój wybór uwzględnimy przed wysyłką.paczkomaty.jpg


Sposób Wysyłki

Zamówienia są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności lub tego samego dnia w przypadku wysyłki za pobraniem. Towary wysyłane są przewoźnikiem wybranym przez Państwa podczas zamówienia. Obsługujemy wszystkie renomnowane firmy kurierskie w Polsce, przesyłki Pocztą Polską,  Paczka w Ruchu, Stacja z Paczką oraz Paczkomaty24.

Opłaty dotyczące pakowania wliczone są w koszty wysyłki. Koszty transportu uzależnione są od wagi towaru oraz ilości zamówionych produktów. Zalecamy dokonywać zakupów do jednego koszyka aby uniknąć dodatkowych opłat za transport. Nie grupujemy towarów. Koszty tansportu doliczane są do każdego zamówienia osobno.

Gwarantujemy odpowiednio opakowany i zabezpieczony produkt, ale ze względów formalnych zalecamy sprawdzić otrzymaną przesyłkę w obecności kuriera. Zdaża się, że towar może ulec uszkodzeniu podczas transportu, należy spisać wówczas protokół szkody podczas odbierania towaru.