Cegły, Mury, Kamień 

Cegły, Mury, Kamień

Tapeta cegła

Tapeta w cegłę to częsty zamiennik tradycyjnej ściany z cegieł, która oczywiście ma swoje zalety, ale jest znacznie droższa i wymaga prac remontowych. Obecna technologia pozwala producentom tworzyć tak doskonałe tapety z cegłą, że ciężko odróżnić, że jest to imitacja. W sklepie Czajka24 przygotowaliśmy dla Państwa wie...

Tapeta cegła

Tapeta w cegłę to częsty zamiennik tradycyjnej ściany z cegieł, która oczywiście ma swoje zalety, ale jest znacznie droższa i wymaga prac remontowych. Obecna technologia pozwala producentom tworzyć tak doskonałe tapety z cegłą, że ciężko odróżnić, że jest to imitacja. W sklepie Czajka24 przygotowaliśmy dla Państwa wiele wzorów cegły na tapecie, od minimalizmu po pełnej wielkości kamień. Aranżacja tapety z motywem cegły, idealnie sprawdza się w nowoczesnym wnętrzu. Tapetę z cegłą czerwoną pięknie zdobi kuchnę, przedpokój lub korytarz. Warto ją stosować jeśli zależy nam na ociepleniu ściany.

Tapeta biała cegła

Tapeta z białą cegłą to znakomity wybór do salonu lub sypialni. Delikatny wzór i kolor można połączyć z żywszymi kolorami dodatków. Biała cegła na tapecie to alternatywa do popularniejszej czerwonej cegły. Jest bardziej elegancka, poprawia harmonię otoczenia.

Tapeta cegła - jaka cena?

Cena tapety z cegłą zaczyna się już od 30 zł za rolkę. Warto śledzić także dział tapety outlet, aby kupić tapety jeszcze taniej.

Tapety cegłą - zalety

Zdecydowanie największą zaletą tapety z imitacją cegły jest niska cena i prosty montaż. W porównaniu do tradycyjnej cegły, nie trzeba skrobać ścian lub budować jej na nowo, co w konsekwencji zmniejszy nam przestarzeń.

Tapety imitujące kamień

Tapety imitujące kamień lub mur doskonale trafią w gusta osób, które lubią styl surowy, industrialny. W sklepie znajdą Państwo wzory tapet betonu, kamiennego muru, czy piaskowca. Przystępne ceny, ogrom wzorów i łatwość w montażu sprawiają, że tapety są znakomitym pomysłem. Odmień każdy pokój z tapetami Czajka24.pl

więcej

Cegły, Mury, Kamień 

Wyświetlanie 1 - 13 z 13 elementów
Wyświetlanie 1 - 13 z 13 elementów