KLEJE I AKCESORIA DO TAPET
W tej kategorii znajduje się wszystko potrzebne do tapetowania, ale nie tylko. Dzięki tym przedmiotom poradzisz sobie również z przyklejaniem wszelkiego rodzaju naklejek czy fototapet. Pędzle do nakładania kleju, nożyki, miary, skrobaki, rolki i szczotki do wygładzania. Kleje do tapet na flizelinie, do tapet winylowych, do tapet papierowych. Gotowe kleje do tapet. Kleje do rozrabiania. Klej na jedną rolkę oraz duże opakowania aż na 9 rolek. 

KLEJE I AKCESORIA DO TAPET  Znaleziono 23 produktów.

na stronie

VLIZO to klej produkowany z wysokiej jakości skrobi modyfikowanej przeznaczony do wszystkich rodzajów tapet na flizelinie.

22,85 zł

Uniwersalne, łamane ostrza wymienne do noży 18mm.

3,99 zł

Nóż Łamany HARDY Seria *25*ostrze - proste 18 mm

2,90 zł

3-metrowa miara zwijana marki HARDY.

13,90 zł

Klej do tapet z wysokowartościowej metylocelulozy z dodatkiem sztucznych żywic oraz substancji obniżającej pryskanie kleju podczas nanoszenia wałkiem malarskim.

24,90 zł

Pędzel tapetowy BLUE DOLPHIN do prac malarskich, remontowych i budowlanych.

21,50 zł

Pędzel tapetowy BLUE DOLPHIN to towar, który asygnowany jest do prac malarskich, remontowych i budowlanych. Znakomicie sprawdza się na powierzchniach gładkich i lekko szorstkich.

30,00 zł

Mini rolka do równomiernego docisku tapet.

18,50 zł

Z wysokowartościowej metylocelulozy z dodatkiem sztucznych żywic, odporny na działanie wapna i cementu, nadaje się do stosowania na świeżym oraz suchym tynku.

24,90 zł

Jeden z najskuteczniejszych środków do usuwania tapet.

11,49 zł

Mydło cukrowe 300g do odtłuszczania ścian przed tapetowaniem lub malowaniem. 

12,60 zł

Kieszonkowa drewniana miara składana.

17,90 zł
Wyświetlono 1 - 15 z 23 elementów

Góra