KLEJE I AKCESORIA DO TAPET  Znaleziono 23 produktów.

na stronie

Klej do tapet z wysokowartościowej metylocelulozy z dodatkiem sztucznych żywic oraz substancji obniżającej pryskanie kleju podczas nanoszenia wałkiem malarskim.

25,90 zł

Mydło cukrowe 300g do odtłuszczania ścian przed tapetowaniem lub malowaniem. 

9,90 zł

VLIZO to klej produkowany z wysokiej jakości skrobi modyfikowanej przeznaczony do wszystkich rodzajów tapet na flizelinie.

10,90 zł

Jeden z najskuteczniejszych środków do usuwania tapet.

8,90 zł

MASTERLINE WALLFIX ULTRA jest wysokiej jakości klej gotowy do użycia o konsystencji pasty, przeznaczony do wszystkich rodzajów tapet o gramaturze do 350 g/m2.o podłożu papierowym, flizelinowym, tekstylnym, oraz fototapet, tapet z włókna szkalnego itd.

11,90 zł

Klej do tapet na podkładzie winylowym i papierowym.

12,90 zł

Klej, saszetka 50g do tapet papierowych, winylowych, zmywalnych. Wydajność: jedna rolka.

3,90 zł

Mini rolka do równomiernego docisku tapet.

15,90 zł

Pędzel tapetowy BLUE DOLPHIN do prac malarskich, remontowych i budowlanych.

22,90 zł

Pędzel tapetowy BLUE DOLPHIN to towar, który asygnowany jest do prac malarskich, remontowych i budowlanych. Znakomicie sprawdza się na powierzchniach gładkich i lekko szorstkich.

30,90 zł

Pędzel tapetowy BLUE DOLPHIN to towar, który asygnowany jest do prac malarskich, remontowych i budowlanych. Znakomicie sprawdza się na powierzchniach gładkich i lekko szorstkich.

44,90 zł
Wyświetlono 1 - 15 z 23 elementów
KLEJE I AKCESORIA DO TAPET
W tej kategorii znajduje się wszystko potrzebne do tapetowania, ale nie tylko. Dzięki tym przedmiotom poradzisz sobie również z przyklejaniem wszelkiego rodzaju naklejek czy fototapet. Pędzle do nakładania kleju, nożyki, miary, skrobaki, rolki i szczotki do wygładzania. Kleje do tapet na flizelinie, do tapet winylowych, do tapet papierowych. Gotowe kleje do tapet. Kleje do rozrabiania. Klej na jedną rolkę oraz duże opakowania aż na 9 rolek. 

Góra