WYCIERACZKI I DYWANIKI ZEWNĘTRZNE 

WYCIERACZKI I DYWANIKI ZEWNĘTRZNE
Wycieraczki lub dywaniki zewnętrze są spotykane przed wejściem do praktycznie każdego domu, sklepu lub biura. Ich główną rolą jest ochrona wnętrza pomieszczeń przed brudem, wilgocią i innymi nieczystościami, które wchodząc z zewnątrz, przenosimy na butach. Na szczęście wybierając wycieraczkę do naszego domu, nie jesteśmy skazani na...
Wycieraczki lub dywaniki zewnętrze są spotykane przed wejściem do praktycznie każdego domu, sklepu lub biura. Ich główną rolą jest ochrona wnętrza pomieszczeń przed brudem, wilgocią i innymi nieczystościami, które wchodząc z zewnątrz, przenosimy na butach. Na szczęście wybierając wycieraczkę do naszego domu, nie jesteśmy skazani na jeden jej rodzaj, a dzięki kilku kolorom, możemy uczynić z niej element dekoracyjny, który będzie dopasowany do miejsca, w którym owa wycieraczka lub dywanik jest położona.

Wycieraczki sklep internetowy - ogromny wybór

W naszym sklepie czajka24.pl mają Państwo do wyboru ponad 130 modeli dywaników i wycieraczek zewnętrznych. Na tak dużą liczbę modeli składają się również wycieraczki w różnych rozmiarach i kolorach oraz w różnych cenach. Jednak najważniejszą cechą, jaką posiadają wszystkie produkty, jest ich uniwersalność i jakość wykonania. Obojętnie czy poszukują Państwo wycieraczki do domu, do biura, a może do samochodu? To wszystko znajduje się w ofercie naszego sklepu. Znajdują się tam również wielosezonowe wycieraczki igłowe, które są niezwykle praktyczne i bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Oprócz tradycyjnych dywayw mogą Państwo u nas zakupić również wycieraczkę gumową o strukturze plastra miodu. Tak jak w przypadku wycieraczki igłowej, jest ona bardzo uniwersalna (można ją położyć na wejściu do domu, biura, sklepu itd.) oraz bardzo łatwo utrzymać ją w czystości (wystarczy zmyć dywan z węża lub po prostu wytrzepać
Jak wyczyścić dywan?

Dywaniki zewnętrzne zalety

Najważniejszą cechą dywaników i wycieraczek zewnętrznych jest materiał, z jakiego są one wykonane. Materiał powinien być łatwy w czyszczeniu oraz mrozoodporny. Spód takiej wycieraczki powinien być zrobiony z materiału antypoślizgowego (najczęściej jest to guma), który powoduje, że trzyma się ona dobrze podłoża, na którym leży. Wykładzina do biura.

Dla niektórych z Państwa oprócz ceny i właściwości produktu ważną rolę będzie odgrywał jego kolor. W ofercie czajka24.pl dywaniki i wycieraczki znajdą Państwo w paru kolorach: czarny, brązowy, grafitowy, szary, beżowy, a nawet zielony. Bez względu na wybrany kolor, produkt będzie wyglądał elegancko i schludnie. Jednym z naszych hitów jest wycieraczka gumowa z napisami w różnych językach świata, która położona pod drzwi wejściowe do mieszkania na pewno będzie się wyróżniać, a nasze wejście będzie wzbudzało ciekawość naszych gości. Model ten na chwilę obecną jest dostępny w jednej kolorystyce: miedziane napisy na czarnym tle.
Podczas zakupów prosimy pamiętać, że kolor realny wycieraczki w zależności od ustawień ekranu może delikatnie różnić się od tego, co widzą Państwo na zdjęciu wybranego produktu.
więcej

WYCIERACZKI I DYWANIKI ZEWNĘTRZNE 

na stronie
Wyświetlanie 1 - 24 z 197 elementów
Wyświetlanie 1 - 24 z 197 elementów