WYCIERACZKI I DYWANIKI ZEWNĘTRZNE  Znaleziono 156 produktów.

na stronie
Wyświetlono 1 - 15 z 156 elementów
Wycieraczki lub dywaniki zewnętrze są spotykane przed wejściem do praktycznie każdego domu, sklepu lub biura. Ich główną rolą jest ochrona wnętrza pomieszczeń przed brudem, wilgocią i innymi nieczystościami, które wchodząc z zewnątrz, przenosimy na butach. Na szczęście wybierając wycieraczkę do naszego domu, nie jesteśmy skazani na jeden jej rodzaj, a dzięki kilku kolorom, możemy uczynić z niej element dekoracyjny, który będzie dopasowany do miejsca, w którym owa wycieraczka lub dywanik jest położona.

Wycieraczki sklep internetowy - ogromny wybór

W naszym sklepie czajka24.pl mają Państwo do wyboru ponad 130 modeli dywaników i wycieraczek zewnętrznych. Na tak dużą liczbę modeli składają się również wycieraczki w różnych rozmiarach i kolorach oraz w różnych cenach. Jednak najważniejszą cechą, jaką posiadają wszystkie produkty, jest ich uniwersalność i jakość wykonania. Obojętnie czy poszukują Państwo wycieraczki do domu, do biura, a może do samochodu? To wszystko znajduje się w ofercie naszego sklepu. Znajdują się tam również wielosezonowe wycieraczki igłowe, które są niezwykle praktyczne i bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Oprócz tradycyjnych dywayw mogą Państwo u nas zakupić również wycieraczkę gumową o strukturze plastra miodu. Tak jak w przypadku wycieraczki igłowej, jest ona bardzo uniwersalna (można ją położyć na wejściu do domu, biura, sklepu itd.) oraz bardzo łatwo utrzymać ją w czystości (wystarczy zmyć dywan z węża lub po prostu wytrzepać
Jak wyczyścić dywan?

Dywaniki zewnętrzne zalety

Najważniejszą cechą dywaników i wycieraczek zewnętrznych jest materiał, z jakiego są one wykonane. Materiał powinien być łatwy w czyszczeniu oraz mrozoodporny. Spód takiej wycieraczki powinien być zrobiony z materiału antypoślizgowego (najczęściej jest to guma), który powoduje, że trzyma się ona dobrze podłoża, na którym leży. Wykładzina do biura.

Dla niektórych z Państwa oprócz ceny i właściwości produktu ważną rolę będzie odgrywał jego kolor. W ofercie czajka24.pl dywaniki i wycieraczki znajdą Państwo w paru kolorach: czarny, brązowy, grafitowy, szary, beżowy, a nawet zielony. Bez względu na wybrany kolor, produkt będzie wyglądał elegancko i schludnie. Jednym z naszych hitów jest wycieraczka gumowa z napisami w różnych językach świata, która położona pod drzwi wejściowe do mieszkania na pewno będzie się wyróżniać, a nasze wejście będzie wzbudzało ciekawość naszych gości. Model ten na chwilę obecną jest dostępny w jednej kolorystyce: miedziane napisy na czarnym tle.
Podczas zakupów prosimy pamiętać, że kolor realny wycieraczki w zależności od ustawień ekranu może delikatnie różnić się od tego, co widzą Państwo na zdjęciu wybranego produktu.

Góra