BORDERY 

BORDERY

Bordery na ścianę i do tapet

Bordery samoprzylepne w sklepie to niezwykły elegancki produkt, prosty w montażu, który poprawi wygląd Twojego mieszkania. W ofercie naszego sklepu znajdziesz bordery z folii samoprzylepnej (paski samoprzylepne). Dzięki nim stworzysz niepowtarzalną aranżację pokoju. Bordery dekoracyjne to nowoczesne i eleganc...

Bordery na ścianę i do tapet

Bordery samoprzylepne w sklepie to niezwykły elegancki produkt, prosty w montażu, który poprawi wygląd Twojego mieszkania. W ofercie naszego sklepu znajdziesz bordery z folii samoprzylepnej (paski samoprzylepne). Dzięki nim stworzysz niepowtarzalną aranżację pokoju. Bordery dekoracyjne to nowoczesne i eleganckie produkty, nie mające nic wspolnego z wzorami popularnymi w latach 70 i 90tych.

Paski samoprzylepne - dekoracyjne

Paski samoprzylepne doskonale ukyją krzywizny przy sufitach, czy nieskonałości ścian. Bordery zasłonią także zacieki po malowaniu przy suficie.

Bordery samoprzylepne sklep

Bordery samoprzylepne to piękne i eleganckie ozdoby na ścianę. Idealne jeśli szukasz świeżego pomysłu na lekką zmianę wnętrza. Jeśli jesteś kreatywną osobą, to paski dekoracyjne będą dla Ciebie materiałem do stworzenia domowego dzieła sztuki. Paski przysuficie pomogą Ci urozmaicić każde pomieszczenie w mieszkaniu, domu, biurze. Zastosujesz je praktycznie wszędzie tj. salonie, kuchni, sypialni czy gabinecie.

Paski samoprzylepne najczęściej stosowane są przy suficie, jednak można śmiało przykleić je w poziomie, po skosie, jako dekorację ścian. 

więcej

BORDERY 

Wyświetlanie 1 - 10 z 10 elementów
Wyświetlanie 1 - 10 z 10 elementów