Siatki Podtynkowe - Elewacyjne  

Siatki Podtynkowe - Elewacyjne

Siatki Podtynkowe - Elewacyjne

Siatki podtynkowe elewacyjne są stosowane podczas wznoszenia budynków. Przed remontem warto kupić niezbędne elementy, takie jak kleje, styropiany oraz pianki. Siatki elewacyjne mogą mieć małe lub duże oczka. Firma Tytan oferuje siatki wysokiej jakości, elastyczne, dostosowujące się podczas montażu. Siatka nie jest ...

Siatki Podtynkowe - Elewacyjne

Siatki podtynkowe elewacyjne są stosowane podczas wznoszenia budynków. Przed remontem warto kupić niezbędne elementy, takie jak kleje, styropiany oraz pianki. Siatki elewacyjne mogą mieć małe lub duże oczka. Firma Tytan oferuje siatki wysokiej jakości, elastyczne, dostosowujące się podczas montażu. Siatka nie jest ciężka, dlatego zatapia się ją podczas montażu w zaprawie klejącej. Siatka wygładza się i jest naprawdę doskonała, mocna i pomocna. Siatka chroni tynk przed uszkodzeniem mechanicznym. Można skorzystać z tego, co najlepsze. 

Po co stosuje się siatkę?

Siatka chroni tynk przed uszkodzeniem mechanicznym. Sprawia, że styropian się nie kruszy, a termiczny ruch ścian także jest dobrze zabezpieczony. Elastyczna siatka jest dobra, ponieważ przejmuje naprężenia. Elewacja przecież się nagrzewa i daje wiele wyjątkowych rozwiązań. Siatka Tytan ma różnorodne parametry wielkości oczek. Splot siatki oraz wielkość oczek pozwalają zachować różnorodne standardy. Jest to najlepszy wybór dla każdego konsumenta.

Siatka ma dobrą jakość

Dobra siatka jest zgodna z gwarantowanymi standardami jakości. Włókno szklane jest naprawdę doskonałe, daje zadowolenie konsumentom. Siatka impregnowana jest powłoką lateksową. Trwałość i żywotność produktu jest w pełni gwarantowana. Poza tym jest doskonale chroniona przed zawilgoceniem, gładka, doskonale się układa. Odporność mechaniczna, na pękanie, na alkalia, na rozerwanie są typowe dla takiej siatki. Dzięki temu produktowi powstaje warstwa zbrojąca w elewacji. Stabilne zbrojenie systemów ociepleń na styropianie i wełnie mineralnej jest naprawdę typowe. Wykonana jest z najwyższej jakości włókna szklanego. Powłoka lateksowa jest trwała, zachowuje swoje cechy i daje pełne zadowolenie. 

więcej