Miary Zwijane  

Miary Zwijane

Miary Zwijane

Miary zwijane są bardzo popularne, ponieważ mają zastosowanie w wielu dziedzinach. Charakteryzują się przede wszystkim tym, że można je wykorzystać nie tylko do mierzenia wysokości oraz odległości, ale również do mierzenia poszczególnych elementów budowy.  Miara zwijana ze względu na zamontowaną sztywną taśmę daje możliwość zapewni...

Miary Zwijane

Miary zwijane są bardzo popularne, ponieważ mają zastosowanie w wielu dziedzinach. Charakteryzują się przede wszystkim tym, że można je wykorzystać nie tylko do mierzenia wysokości oraz odległości, ale również do mierzenia poszczególnych elementów budowy.  Miara zwijana ze względu na zamontowaną sztywną taśmę daje możliwość zapewnienia długiego wysięg bez jakiegokolwiek podparcia. Kaseta takiej miary posiada wykonanie z niezwykle wytrzymałego termopolimeru z pokryciem TPR. Należy również dodać, że produkt taki został wyposażony w zderzak absorbujący uderzenie. Uderzenie takie powstaje podczas zwijania. Są także miary zwijane, które zostały wyposażone jednocześnie w trzy hamulce (górny, dolny, boczny). Posiadają one bardzo funkcjonalny hak z otworem na gwoździe, ale również śruby. Dodatkowo są miary z mocnymi magnesami, a także miary posiadające nylonową powłokę. Dzięki temu zostaje zapewniona odpowiednia ochrona takiej miary przed zarysowaniami, a także rdzą. Dodatkowo miary zwijane odznaczają się pierwszą klasą dokładności. Posiadają one również w antypoślizgowy hamulec, jak również zderzak absorbujący uderzenie z nylonową powłoką ochronną.

O tym należy pamiętać!

Miarę zwijaną określa się też, jako taśmę mierniczą. Jest to niezwykle popularne narzędzie, ponieważ w dzisiejszych czasach bardzo trudno byłoby wyobrazić sobie bez tego życie. Szczególnie, jeżeli chodzi o dokonywanie dokładnych pomiarów, na przykład tych związanych z budownictwem. Cieszą się one tak dużym zainteresowaniem jeszcze z jednego istotnego powodu, a mianowicie takiego, że są one małych rozmiarów. Dlatego też nie zajmują dużo miejsca. Miara zwijana występuje nie tylko w obudowie ramowej stalowej, ale również chromowanej. W związku z tym są one niezwykle odporne na jakiekolwiek uderzenia, bądź upadki. Bardzo dużo z takich miar została wyposażona również przycisk blokujący i zaczep do paska, co ułatwia ich bardziej komfortowe użytkowanie. Miary zwijane zostały wykonane z stali pokrytej specjalnymi powłokami. Dlatego też istnieje sposobność zabezpieczenia przed  szybkim wytarciem napisów.

więcej

Miary Zwijane  

Wyświetlanie 1 - 7 z 7 elementów
Wyświetlanie 1 - 7 z 7 elementów