Pasy i Paski  

Pasy i Paski

Tapety w Paski i pasy

Pasy oraz paski to wzory, które nie wychodzą z mody, są uniwersalne i ponadczasowe. Tapety w paski prezentują się doskonale w sypialni, salonie, biurze oraz pokoju dziecięcym, ale możemy je umieścić w każdym pomieszczeniu w jakim tylko chcemy. Paski są idealnym tłem dla wielu stylów wnętrzarskich, stanowią dl...

Tapety w Paski i pasy

Pasy oraz paski to wzory, które nie wychodzą z mody, są uniwersalne i ponadczasowe. Tapety w paski prezentują się doskonale w sypialni, salonie, biurze oraz pokoju dziecięcym, ale możemy je umieścić w każdym pomieszczeniu w jakim tylko chcemy. Paski są idealnym tłem dla wielu stylów wnętrzarskich, stanowią dla nich uzupełnienie oraz nadają pomieszczeniu charakteru. Jest to na pewno dekoracja prosta, ale zdecydowanie nie nudna i przereklamowana. Taką tapetę można umieścić na wszystkich ścianach w pomieszczeniu ale równie dobrze sprawdzi się tylko na jednej ze ścian.

Pasiaste tapety

Tapeta w paski tylko w jednej części pomieszczenia skutecznie ją wyróżnia oraz przyciąga uwagę tworząc wyjątkowy i spersonalizowany wystrój. Przez różnorodność szerokości, kolorów oraz kompozycji pasów każdy znajdzie coś dopasowanego do siebie oraz swojego wymarzonego pokoju. Odpowiednio dobrana tapeta uzupełnia wystrój pomieszczenia, ale także sama w sobie może stanowić dekorację i nadać charakter wnętrzu. Pasiaste tapety odświeżają na swój sposób wygląd pomieszczenia, sprawiają, że nie wygląda nudno, ale nie jest krzykliwe. Tapety w pionowe pasy sprawiają także, że pomieszczenie wydaje się optycznie wyższe, a pasy poziome poszerzają pomieszczenie, co daje wiele możliwości optycznej modyfikacji wnętrza.

Dostępność wielu różnorodnych kolorów, oraz różnej szerokości pasów sprawia, że pasiaste tapety są uniwersalne i dopasowane do każdego. Wybierając tapetę w pasy możemy być pewni, że nasze pomieszczenie będzie wyglądało dobrze oraz nie wyjdzie z mody za jakiś czas. Możemy dopasować tapetę do każdego stylu wnętrzarskiego, np. skandynawskiego, klasycznego lub industrialnego. Odpowiednie pasy wyodrębnią różne strefy w naszym domu, pastelowe pasy będą idealne, żeby wyróżnić kącik dziecięcy w sypialni albo udekorować pokój malucha, a beże oraz złota dopasują się do wystroju klasycznego salonu, mogą nadać naszemu pomieszczeniu przytulnego wyglądu, ale ciemne kolory także zapewnią odpowiedni akcent na naszej ścianie oraz w całym wnętrzu. 

więcej

Pasy i Paski  

na stronie
Wyświetlanie 1 - 24 z 29 elementów
Wyświetlanie 1 - 24 z 29 elementów